تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

پشتیبانی

پشتیبانی تلفنی

دانلود پاورپوینت حقوق اراضی و املاک روستایی و عشایرشناسه محصول: 984025
موجود

دانلود پاورپوینت حقوق اراضی و املاک روستایی و عشایر

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت حقوق اراضی و املاک روستایی و عشایر

دانلود پاورپوینت  حقوق اراضی و املاک روستایی و عشایر

حقوق اراضی و املاک روستایی و عشایر

    تعریف روستا

نخستین واحد مکانی وقدیتی ترین جامعه پابرجای انسانی ده بوده است.ده واحد سکونت جامعه کوچکی از روستاییان است که معمولا یک واحد کشاورزی بوده ،و اقتصاد کم و بیش بسته و به خود متکی دارد.
برخی ازجامعه شنابسان برای تعریف روستا ملاکهایی را قرار داده اند مثل تعداد جمعیت،نوع معیشت،عرف،ساختار اجتماعی و اقتصادی...قانون گذار در دوره های مختلف هریک از این ملاکها را در تعریف ده و روستا به کار برده است.مثلا در مرحله اول قانون اصلاحات ارضی علاوه بر عامل جمعیتی و معیشتی ،عرف را نیز به عنوان یکی ازملاکهای تشخیص روستا از شهرذکر کرده است:« ده عبارت است از یک مرکز جمعیت و محل سکونت و کار تعدادی خانوار که در اراضی آن، به عملیات کشاورزی اشتغال داشته و درآمد اکثریت آن از طریق کشاورزی حاصل گردد و عرفاً در محل، ده یا قریه شناخته شود».


ماده 2قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری که آخرین اراده قانون کذار در تعریف روستا تلقی می شودچنین اشعار می دارد:« روستا واحد مبدأ تقسیمات کشوری است که از لحاظ محیط زیستی (وضع طبیعی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی) همگون بوده که با حوزه و قلمرو معین ثبتی یا عرفی مستقل که حداقل تعداد 20 خانوار یا صد نفر اعم از متمرکز یا پراکنده در آنجا سکونت داشته باشد و اکثریت ساکنان دائمی آن به طور مستقیم یا غیرمستقیم به یکی از فعالیت های کشاورزی، دامداری، باغداری به طور اعم و صنایع روستائی و صید و یا ترکیبی از این فعالیتها اشتغال داشته باشند و در عرف به عنوان ده، آبادی، دهکده یا قریه نامیده میشده است»


 به نظر نویسنده این تعریف نیز کامل نیست و از جنبه های مختلف می شود بر آن خدشه وارد کرد؛یکی از مشکلات ، نوع نگاه قانون گذار به روستا است،که آنرا سکونتگاهی می داند که انتظار تولید از آن نمی رودمثلا: دولت در تدوین بودجه فقط واحد های تولیدی در شهر را مد نظر دارد و به واحد های تولیدی در روستا کمکی نمی کند.به نظر من با توجه به شرایط فعلی  باید در تعریف روستا باز نگری شود.

 

ماده 3-«دهستان كوچكترین واحد تقسیمات كشوری است كه دارای محدوده جغرافیایی معین بوده و از به هم پیوستن چند روستا ، مكان ، مزرعه همجوار تشكیل می شود كه از لحاظ محیط طبیعی ، فرهنگی ،اقتصادی و اجتماعی همگن بوده و امكان خدمات رسانی و برنامه ریزی در سیستم و شبكه واحدی رافراهم می نماید .»


منطقه روستایی:عبارت است از حوزه تا ثیر گذار و تاثیر پذیر،در ابعاد اقتصادی ،اجتماعی و فیزیکی.
قانون تعاریف محدوده و حریم شهر،روستا،شهرک و نحوه تعیین آنها مصوب 14/10/84 این ماده محدوده روستا را بر اساس طرح هادی روستایی و تغییرات آتی آآن معین کرده است.


درماده 7 این قانون امده است :«محدوده روستا براساس طرح هادی روستایی وتغییرات بعدی انها توسط بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان مربوط به صورت قابل انطباق برعوارض طبیعی یاساخته شده ی ثابت همراه بامختصات جغرافیایی نقاط اصلی تعیین وبه تصویب مرجع تصویب کننده طرح هادی روستایی میرسد...»


1-قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمانهای فاقد سند رسمی
 الف)موارد مشمول قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و...


1-اراضي كشاورزي، باغات و ساختمان هايي كه داراي سابقه ثبت به نام اشخاص است و متقاضي همه يا قسمتي از آن را به صورت عادي خريداري نموده و به دلیل عدم دسترسی و یا فوت مالک رسمی و یا ورثه موفق به اخذ سند مالكيت نشده است.


2-املاكي كه داراي سابقه ثبت است و متقاضي مالك رسمي مشاعي است و تصرفات وي در محل مجزا شده و به دليل عدم دسترسي به ساير مالكين مشاعي و یا فوت مالکین و یا ورثه موفق به اخذ سند مالكيت شش دانگ نشده است .
3-املاكي كه عرصه آن وقف است و متقاضي عرصه را با حق احداث اعياني اجاره نموده و موفق به اخذ سند مالكيت اعياني نشده است.

 

فایل پاورپوینت 15 اسلایدگرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود ترجمه مقاله لاتین(social identity dimension and consumer behavior in social media)شناسه محصول: 984044
موجود

دانلود ترجمه مقاله لاتین(social identity dimension and consumer behavior in social media)

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 50000تومان

برچسب ها :

دانلود ترجمه مقاله لاتین(social identity dimension and consumer behavior in social media)

دانلود ترجمه مقاله لاتین(social identity dimension and consumer behavior in social media)

 

 

 

 

 

As technological advancements continue to evolve, consumer use and purchase behavior also change in response to the emergence of new tools such as social media. Given that more marketers have shifted their focus toward engaging customers in the development of their marketing mix via social media platforms, such as Twitterand Facebook, finding important factors that drive consumer use and purchase behavior in this environment is of practical and academic importance. Use behavior contributes to fundamental user base, whereas purchase behavior generates firm revenue. For firms, finding a common factor that influences both behaviors would help increase marketing effectiveness. Based on a literature review, this study identifies social identity as the common factor in the social media context. Furthermore, existing research suggests that social identity has multiple dimensions including cognitive, affective, and evaluative. However, whether these three dimensions exert the same influences on these twoimportant behaviors is notclear yet. The present studyattemptsto fill this research gap and examine the various effects of cognitive, affective, and evaluative dimensions on use and purchase behaviors. The result shows that these three dimensions have various effects on focal behaviors. The findings indicate that affective dimension has an effect on use behavior, while the cognitive and evaluative dimensions have an influence on purchase behavior. Evaluative identity has a stronger influence than its cognitive counterpart. The three dimensions are distinct and non-substitutable by other parts. Implications are elaborated in the discussion section.

© 2016

 College of Management, National Cheng Kung University. Production and hosting by Elsevier Taiwan LLC. All rights reserved.


1. Introduction
The rapid proliferation and growing popularity of social media, such as online social networking sites (SNS), have been accompanied by rapid changes in consumer behavior (Lin & Lu, 2011). As of July 2012, people spend approximately 6.5 h a day on social media to socialize, share, and communicate with members of their social network (Popkin, 2012). This behavioral change toward dependence on social media has magnified dramatically. A recent study based on 170,000 Internet users in the United States revealed that an average user spends 1.72 h on social networking and another 0.81 h on microblogging each day, which respectively account for 28% and 13% of all online activities (Bennet, 2015). Such a phenomenonis morepronounced formembersof “GenerationZ,” who live in the digital era (Wallace, 2015). A study on this younger generation, aged between 8 and18, shows that teens, on average,, 

 

ترجمه مقاله لاتین با عنوان رفتار مصرف کننده و ابعاد هویت اجتماعی در رسانه های اجتماعی

با پیشرفت های تکنولوژیکی، تکامل نیز ادامه می یابد و استفاده ی مصرف کننده و رفتار خرید نیز در پاسخگویی به وضعیت های اضطراری در استفاده ی از ابزارهای جدید مانند رسانه های اجتماعی تغییر می کند. بیشتر بازاریابان تمرکزشان را به سمت مشتریان جذاب در توسعه ی ترکیب بازاریابی شان از طریق پلتفرم های رسانه های اجتماعی که خود نیز ازطریق توییتر و فیس بوک و پیدا کردن عوامل مهمی که رفتار خرید و استفاده مشتری را در محیط دانشگاهی و صنعتی که جنبه ی عملیاتی دارد را تغییر داده است. رفتار مصرف منجر به رفتار کاربران اساسی(شرکت) می شود، در حالی که رفتار خرید بازده شرکت را افزایش می دهد. برای شرکت ها پیدا کردن(یافتن) عامل مشترکی که بر روی هردو رفتار (خرید و مصرف)تاثیر می گذارد؛ می تواند به افزایش اثر بخشی بازاریابی کمک کند. بر اساس مرور ادبیات ، این مطالعه هویت اجتماعی را عامل مشترک در رسانه های اجتماعی شناسایی می کند. بنابر این تحقیق حاضر پیشنهاد می کند که هویت اجتماعی ابعاد چند گانه ای دارد که شامل بعد شناختی و بعد عاطفی و بعد ارزش گذارانه می شود. با این حال ابعد سه گانه ی تاثیرات مشابه بر روی این دو رفتار مهم آشکار نیست. مطالعه ی حاضر تلاش می کند که مشکل این تحقیق را حل کند  و تاثیرات مختلف ابعاد شناختی و عاطفی و ارزش گذارانه را بر روی رفتار خرید و مصرف را بررسی کند. نتایج نشان می دهند که آن سه ابعاد تاثیرات متفاوتی را بر روی رفتار کانونی دارند. یافته ها حاکی از آن است که بعد عاطفی یک تاثیری بر روی رفتار مصرف دارد. در حالی که بعد شناختی و ارزش گذارانه برروی رفتار خرید تاثیر می گذارند. وجود بعد ارزش گذارانه تاثیر قویتری نسبت به بعد همتای آن یعنی بعد شناختی نیز بر روی رفتار خرید نیز دارد. این سه ابعاد واضح و غیر قابل جانشین توسط بخش های دیگرند. مفاهیم به طور مفصل در بخش گفتگو شرح داده شده است .

 

معرفی(مقدمه)

رشد سریع محبوبیت رسانه های اجتماعی مانند سایت های اینترنتی اجتماعی آنلاین، با تغییرات سریع مصرف همراه شده است. افراد حدود 5/6 ساعت در روز برای رسانه های اجتماعی وقت می گذاشتند. تا خود را به اشتراک بگذارند و خود را اجتماعی کنند و با دیگر اعضای شبکه های اجتماعی نیز همراه شوند. این تغییر رفتاری به سمت وابستگی به رسانه های اجتماعی به صورت نمایشی بزرگنمایی می شد.در تحقیق حاضر که بر روی صد و هفتاد هزار کاربر اینترنتی در ایالات متحده ی آمریکا بنا نهاده شده ؛ مشخص شد که هر کاربر 72/1 در روز در شبکه های اجتماعی به سر می برند و میانگین 81/0 ساعت در روز در میکرو بلاگ ها هستند. که به ترتیب 28% و 13%  از همه ی فعالیت های آنلاین را سبب می شوند .   مانند پدیده ای که پیشتر بیان شد برای اعضای generation  که در فضای دیجیتالی زندگی می کردندو.............

 

فایل ورد 13 صفحه (مقاله 2017)

 گرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت تحلیل آراء ثبتیشناسه محصول: 984023
موجود

دانلود پاورپوینت تحلیل آراء ثبتی

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 5000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت تحلیل آراء ثبتی

دانلود پاورپوینت  تحلیل آراء ثبتی

وضعیت ثبتی و خلاصه جریان امر
الف)مطابق دفتر توزیع اظهارنامه و گواهی بایگان، پلاک 829 فرعی از...اصلی به عنوان یک باب خانه مخروبه به نام آقای الف...معرفی وپلاک کوبی شده است.
ب)میزان 02/138 مترمربع از پلاک فوق از طرف آقای مرتضی ع ... پذیرش ثبت شده وپس از طی تشریفات قانونی پلاک 900 فرعی برای آن منظور و آگهی های آن نیز منتشر ودر تاریخ 11/4/84 صورت مجلس تحدید حدود تنظیم ومالک و نماینده و نقشه بردار امضاء کرده اند که برابر دستور مورخه 12/4/84 رییس ثبت،ثبت دفتر گردیده است.
ج)آقای محمود ... نسبت به اصل ملک اعتراض نموده که به او اعلام شده شکایت واعتراض خود را به دادگاه اعلام و گواهی آن را به اداره ثبت ارائه نماید که در همین راستا گواهی از شعبه اخذ وضمیمه پرونده شده است.

د)آقای محمود ... شکوائیه ای مبنی برتصرف عدوانی مستدعی ثبت به اداره ثبت مربوطه داده و اخیرا نیز طی شکواییه ای تقاضای صدور سند مالکیت و ادامه عملیا ت ثبتی را نموده و اظهار داشته. به موجب دادنامه صادره ادعای آقای محمود ...مبنی بر جعل سند شاکی برابر دادنامه مورخ 20/4/85 دادگاه تجدید نظر استان مفاد دادنامه مذکور ابرام تایید گردیده است.
ه)واحد ثبتی اعلام نموده به موجب دادنامه های صادره فوق الذکر رفع تصرف و خلع ید صورت گرفته و ملک در حال حاضر در تصرف آقای محمود ... است که این امر دلالت بر ابطال اظهار نامه و تحدید حدود پلاک 900 دارد
و)موضوع جهت طرح در هیت نظارت و ابطال اظهارنامه و صورت جلسه تحدید حدود پلاک 900 فرعی با توجه به داد نامه های صادره و مستند به بند2 ماده 25 قانون ثبت به اداره کل ثبت اسناد و املاک استان گزارش شده است.

 

فایل پاورپوینت 10 اسلایدگرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت تاريخ ادبيات (2)شناسه محصول: 975107
موجود

دانلود پاورپوینت تاريخ ادبيات (2)

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 8500تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت تاريخ ادبيات (2)

دانلود پاورپوینت  تاريخ ادبيات (2)

تاريخ ادبيات (2)

شناسنامه درس

نام درس: تاريخ ادبيات (2)

تعداد واحد: 2 واحد درسي رشته ادبيات فارسي

نام منبع: تاريخ ادبيات (2) چاپ دانشگاه پيام نور

نام مولف: دکتر توفيق هـ. سبحاني

 

 

هدف كلي درس
گرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت بین النهرینشناسه محصول: 975121
موجود

دانلود پاورپوینت بین النهرین

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت بین النهرین

دانلود پاورپوینت  بین النهرین

مقدمه

 بين النهرين ناحيه اي در آسياي غربي در امتداد رودهاي دجله و فرات و بين آنهاست که از جنوب به شمال از خليج

فارس تا کوههاي ارمنستان و از شرق به غرب از فلات ايران تا بيابان شام امتداد دارد.

از نواحي کوهستاني شمالي مسير دجله و فرات به طرف جنوب از شيب اين ناحيه مي کاهد و بعد به دشتهاي سبز

مرکزي بين النهرين مي رسد که زماني به علت وجود شبکه بسيار وسيع آبياري بسيار حاصل خيز بوده است و اين دو

رود در جنوب به يکديگر پيوسته و شط العرب و دلتاي آن را مي سازند که نيزارهاي فراوان دارد.

قسمت جنوبي بين النهرين مهد تمدن بشر بوده استو از اين جهت حتي بر مصر نيز تقدم دارد در همين جا است که

شهرهاي : اريدو، اور، لارسا، لاگاش، نبپو، اکدوبابل، پيدايش يافت.


تمدن در اين ناحيه در هزاره چهارم قبل از ميلاد مسيح استقرار يافته تا پيش از قرن 18 قبل از ميلاد جز دوره هاي

موقت، بين النهرين مرکب از کشورهاي بسيار بود که بيشتر آنها در جنگ هاي حمدايي از بين رفته و سرانجام دو دولت

آشور در بين النهرين عليا و بابل در بين النهرين سفلي که تمدن مشترکي داشتند بوجود آمدند.

 

پس از تصرف به دست هخامنشيان در 539 قبل از ميلاد به عنوان يک واحد سياسي از بين رفت ولي اهميت فرهنگي

و اقتصادي آن باقي ماند.

 

سلسله هخامنشي در 231 ق.م به دست اسکندر مقدوني منقرض شد و پس از سلوکيان و اشکانيان به تصرف

ساسانيان در آمد و با حمله مسلمين به ايران، بين النهرين و ايران جزء سرزمين هاي خلافت اسلامي گرديد.

 

در سال 145 هجري قمري منصور خليفه عباسي که بغداد را بنا نمود و پايتخت خلافت عباسي قرار داد، بين النهرين

رونق گرفت ليکن در حمله هلاکو خان مغول بين النهرين ويران شد و شبکه آبياري آن از بين رفت.

در سال 1638 به تصرف دولت عثماني درآمد که در اين دوران توجهي به عمران آن نشد . در قرن 19 ميلادي بين

النهرين اهميت سوق الجيشي براي انگلستان داشت و در جنگ جهاني اول از ميدان هاي عمده جنگ بود و سپس کشور

عراق در آن تاسيس يافت.

 

بين النهرين به جهت معادن نفت اهميت بين المللي دارد و از کاوشهايي که براي تحقيق در بقاياي آثار تمدن قديم در اين

سرزمين صورت گرفته نتايج گرانبهائي به دست آمده است.

 

فایل پاورپوینت 23 اسلاید

 گرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت رنسانسشناسه محصول: 975069
موجود

دانلود پاورپوینت رنسانس

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 7500تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت رنسانس

دانلود پاورپوینت  رنسانس

 

رنسانس عموماً به جنبش فکری- عقلانی اطلاق می شود که درسده ی چهاردهم از شهرهای شمالی ایتالیا سرچشمه گرفت، ودرسده ی شانزدهم به اوج خود رسید. تا قرنی پیش، رنسانس را تولد دوباره ي هنر و ادبیات تحت تأثیر سرمشق هاي کلاسیک باستان ، و یا « کشف جهان وانسان » تعریف کرده بودند ، ولی تاریخ نویسان سده ي بیستم ، نظریه هایی تازه در مفهوم وحدود زمانی این جنبش پیش نهادند.

 

در واقع رنسانس ، تنها یک نهضت تاریخی نیست ، بلکه دورانی است که آغاز و پایان آن در نقاط مختلف متفاوت است، و سیران درهرگوشه ، همراه با تحولاتی نمود یافته است که تا اندازه اي بایکدیگر مرتبط بوده اند ، اما ناگهان همه ي این تحولات ، تحت تاثیر فنون ، ابداعات وکشفیات جدید ، سرعتی دو چندان می گیرند و زندگی بشر را تحت تغییرات بنیادی قرار می دهند.

ازجمله ي این فنون ، می توان به « اختراع صنعت چاپ »، «پیشرفت امکانات دریانوردی» و «کشفیات تازه ي جغرافیایی » اشاره کرد.

انسان عصر رنسانس - برخلاف انسان قرون وسطی- ازمفهوم تاریخ ، درکی روشن تر و واقعی تر دارد ، و براساس فعالیتهای بشری ،« گذشته» را بررسی می کند. او در بررسی خود به این نتیجه می رسد که عصر باستان ، روزگار اوج تمدن و فرهنگی بود که با فروپاشی امپراطوری روم ، به دست مهاجمان وحشی پایان یافت ؛ و در پی آن ، دوران هزار ساله ي رکود فرهنگی ( قرون وسطی ) براروپا سایه گسترد. به دنبال آن با تجدید حیات هنرها وعلومی که در عصر باستان رواج داشت ، دوران تاریکی و کوته اندیشی به سرآمد و رنسانس آغاز شد.

 

 

و در ادامه مباحث زیر بررسی میشود:

رنسانس پیشرفته

معماری در رنسانس

رنسانس آغاز تحول معماری چشم انداز

رنسانس در شمال

احیای رنسانس

منریسم (شیوه گری)

موسیقی در رنسانس

نظام دوریک رومی ورنسانس

کلیساهای رنسانس و باروک

قصرهای وویلاهای رنسانس وباروک

 

فایل پاورپوینت 75 اسلایدگرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت تاريخ تحليلي صدر اسلامشناسه محصول: 975092
موجود

دانلود پاورپوینت تاريخ تحليلي صدر اسلام

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 8800تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت تاريخ تحليلي صدر اسلام

دانلود پاورپوینت  تاريخ تحليلي صدر اسلام

(بخش اولکلیات)

فصل اول:مباحث پايه در تاريخ صدراسلام

فصل دوم:عوامل انحراف در نگارش تاريخ اسلام

فصل سوم:جغرافيا و فرهنگ جزيره العرب در آستانه ظهور اسلام

فصل چهارم:حكومت و دين جزيره العرب در آستانه ظهور اسلام

فصل پنجم:تاريخ جهان در آستانه ي ظهور اسلام

 

(بخش دوم:تاريخ و سيره ي رسول اكرم)

فصل اول:تاريخ و سيره ي رسول تا بعثت

فصل دوم :حوادث دوران هجرت

فصل سوم:پيمانهاي رسول الله و احكام ديني

فصل چهارم:نگاهي به جنگ هاي رسول الله

فصل پنجم:زمينه هاي گسترش و انتشار اسلام

 

(بخش سوم:تاريخ امامت و خلافت)

فصل اول:بررسي امامت و خلافت در سيره ي رسول (ص)

فصل دوم:تاريخ خلافت خلفاء

فصل سوم:تاريخ خلافت امام علي (ع)

 فصل چهارم:تاريخ جنگ هاي  امام علي (ع)

  

(بخش چهارم:تاريخ زندگی حسين (ع))

فصل اول:تاريخ زندگی امام حسن (ع)

 فصل دوم:تاريخ زندگی امام حسين (ع)

 

فایل پاورپوینت 256 اسلایدگرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت آلودگی هوا و اثرات آن(تهران)شناسه محصول: 973727
موجود

دانلود پاورپوینت آلودگی هوا و اثرات آن(تهران)

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 8000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت آلودگی هوا و اثرات آن(تهران)

دانلود پاورپوینت  آلودگی هوا و اثرات آن(تهران)

فهرست مطالب

چکیده

 

آلودگی هوا

 

ایستگاه کنترل آلودگی هوای تهران

 

دانستني هاي هواي پاك

 

 

 

 

 چکیده !!!
 آلودگی هوا چیست؟

دانلود پاورپوینت ارگونومی در کفش ورزشیشناسه محصول: 973771
موجود

دانلود پاورپوینت ارگونومی در کفش ورزشی

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت ارگونومی در کفش ورزشی

دانلود پاورپوینت  ارگونومی در کفش ورزشی

مقدمه :

تهیه کفش ورزشی مناسب که امروزه به عنوان یکی از ابزار اصلی هر رشته ورزشی مطرح است برای اجرای بهتر
گرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت تکنولوژی تعیین سطح در صنایع شیمیاییشناسه محصول: 972747
موجود

دانلود پاورپوینت تکنولوژی تعیین سطح در صنایع شیمیایی

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت تکنولوژی تعیین سطح در صنایع شیمیایی

دانلود پاورپوینت تکنولوژی تعیین سطح در صنایع شیمیایی

 

مقدمه 

در صنایع شیمیایی موارد بیشماری از نیاز به اندازه گیری سطح وجود دارد.اندازه گیری سطح مقدار مواد را در مقادیر
گرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت ارزیابی تیپ گاو شیری و شاخصه انتخاب اسپرمشناسه محصول: 972508
موجود

دانلود پاورپوینت ارزیابی تیپ گاو شیری و شاخصه انتخاب اسپرم

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت ارزیابی تیپ گاو شیری و شاخصه انتخاب اسپرم

دانلود پاورپوینت ارزیابی تیپ گاو شیری و شاخصه انتخاب اسپرم

 

در گاوداريهاي بزرگ و صنعتي شيري كه نژادهاي خالص اصلاح شده پرورش و تكثير ميشوند، مديران گاوداري افزون

بر توجه به صفت با اهميت توليد شير، به طور همزمان به صفت تيپ بدني گاو نيز توجه خاصي داشته و به طور جدي

در جهت آن كوشش مينمايند. زماني كه صحبت از انتخاب براي تيپ بدني ميشود، هدف دستيابي به تيپ مناسب درگاو

از جهت خصوصيات نژادي، توليدي و سلامت حيوان براي باقي ماندن در گله است. به دليل آن كه ارزيابي تيپ بدني

گاو داراي ضوابت و اصول خاصي است، ضروري است كه كارشناسان هم به لحاظ عملي و كاربردي با اين ضوابط و

اصول آشنايي كامل پيدا كرده و از نزديك مسائل را درك كنند.

 

اهداف طرح ارزیابی عبارتند از :

 1-اصلاح نژاد

2-دلایل سوددهی گله شیری

3-راه رسیدن به اهداف اصلاح نژادی

4-اهداف اصلاح نژاد

5-ارزیابی تیپ گاو شیری و معرفی تیپ ایده آل

6-صفات مورد ارزیابی

7-ارزیابی تلیسه ها

 

ارزیابی تیپ در گاوشیری :

تیپ:مجموعه ایده آل یا استاندارد خصوصیات فیزیکی بدن دام است .

قدم اول: شناخت تیپ ایده آل گاوشیری

سر: خصوصیات یک حیوان مونث را نشان دهد و قوی باشد

پوزه : عریض

گردن : ظریف و کشیده

شانه ها : چسبیده به بدن و در قسمت بالا باریک باشد .

قسمت جلوی بدن : قوی باشد

عرض بین دستها : زیاد (نه خیلی زیاد )

قسمت قلب: دارای فضای کافی

دندها: عمیق

قفسه سینه : فضای کافی داشته باشد

دنده ها در قسمت کمر عریض باشند .

 

فایل پاورپوینت 38 اسلایدگرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت آشنایی با HDو BDشناسه محصول: 972527
موجود

دانلود پاورپوینت آشنایی با HDو BD

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت آشنایی با HDو BD

دانلود پاورپوینت  آشنایی با HDو BD

 

High Definition یا HD  به سیستم ویدیویی گفته میشود که وضوح تصویر بالاتری نسبت به سیستم های

 

استاندارد ویدیویی که Standard Definition نامیده می شوند دارند .

 

سیستم های ویدیویی استاندارد کهSECAM-NTSC-PAL نام دارند و حتما نام آنها را روی تلویزیون خود دیده

اید دارای وضوح تصویر 486 خط هستند .

 در حالی که ویدیوهای HD دارای 720 یا 1080 خط می باشند و این به معنای کیفیت بالاتر تصاویر است .

 

و........................

 

 BD نسل بعدي ديسك هاي ويدیويي ديجيتال است BD يك طرفه تقريبا به اندازه ي يك  DVDاست و توانايي ذخيره

سازي 27 گيگا بايت را دارد كه معادل بيش از 2 ساعت فيلم با وضوح بالا و 13 ساعت فيلم با وضوح استاندارد

است.

 يك  BDدوطرفه 54 گيگا بايت ظرفيت دارد كه معادل 4.5 ساعت فيلم با وضوح بالا و بيش از 20 ساعت فيلم با

وضوح استاندارد است.

 

فایل پاورپوینت 44 اسلایدگرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت ارزشیابی شایستگی کارکنانشناسه محصول: 972411
موجود

دانلود پاورپوینت ارزشیابی شایستگی کارکنان

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6500تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت ارزش افزوده اقتصادیشناسه محصول: 972420
موجود

دانلود پاورپوینت ارزش افزوده اقتصادی

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت ارزش افزوده اقتصادی

دانلود پاورپوینت  ارزش افزوده اقتصادی

 

رئوس مطالب : 

1- شمای کلی

2- تاریخچه

3- معيارهاي ارزيابي عملكرد

4- چرایی و چگونگی مطرح شدن

5- ارزش افزوده اقتصادي EVA

           تعريف

           محاسبه

           كاربرد ها

           مزايا

           معایب

6-ارزش افزوده بازارMVA

7-رابطه بين EVA&MVA

8-بررسي ارتباط بين BSC-ABC-EVA

9- نتيجه گيري كلي

 

فایل پاورپوینت 41 اسلایدگرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت اخلاق و تربیت اسلامیشناسه محصول: 971173
موجود

دانلود پاورپوینت اخلاق و تربیت اسلامی

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 8000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت اخلاق و تربیت اسلامی

دانلود پاورپوینت اخلاق و تربیت اسلامی

 

فهرست مطالب

 

فصل اول :      معنا شناسي و جايگاه اخلاق كاربردي

فصل دوم :     اخلاق دانشجویی

فصل سوم :    اخلاق پژوهش

فصل چهارم :  اخلاق نقد ( شیوه های اخلاقی مواجهه با اندیشه ها )

فصل پنجم :   اخلاق معیشت

فصل ششم :   اخلاق معاشرت

فصل هفتم :   اخلاق جنسی

 فصل هشتم:  اخلاق سیاست 

فصل نهم:      اخلاق گفتگو

 

فایل پاورپوینت 81 اسلایدگرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت ترانسفورماتور هاي الكتريكيشناسه محصول: 971074
موجود

دانلود پاورپوینت ترانسفورماتور هاي الكتريكي

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت ترانسفورماتور هاي الكتريكي

دانلود پاورپوینت ترانسفورماتور هاي الكتريكي

 

تعاریف

•شار يا فلوي مغناطيسي: مجموعه خطوط مغناطيسي که از سطحي محدود مي گذرد.
گرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت بررسي ميكروكنترلرهاي AVRشناسه محصول: 971079
موجود

دانلود پاورپوینت بررسي ميكروكنترلرهاي AVR

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6500تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت بررسي ميكروكنترلرهاي AVR

دانلود پاورپوینت  بررسي ميكروكنترلرهاي AVR

 

مقدمه اي بر AVR

 AVR هاميكرو كنترلرهاي 8 بيتي هستند .

 بر اساس سازماندهي‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌  RISCعمل مي كنند.

 عمليات را با سرعت ودر يك كلاك سيكل انجام مي دهند. 

 استفاده از زبانهاي سطح بالا براي برنامه نويسي.

 مانند : c , BASIC  

   كاهش حجم كد توليدي ودر نتيحجه سرعت بالاتر.

 

 انواع ميكرو كنترلرهاي AVR

 

TINYAVR

 

AT90S or AVR

 

MEGAAVR

 

 

انواع TINYAVR

 

 ATTINY10,ATTINY 11,ATTINY 12

 

ATTINY15L

 

ATTINY26, ATTINY26L

 

ATTINY28, ATTINY28L

 

 

انواعAT90S or AVR

 

 AT90S1200

AT90S2313

AT90S2343, AT90S2323

AT90S8515

 AT90S8535

 

 

 انواعMEGAAVR

 ATMEGA323

ATMEGA32

ATMEGA128

ATMEGA163

ATMEGA8

ATMEGA8515

ATMEGA8535

 

فایل پاورپوینت 64 اسلاید

 گرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت سنگ هاشناسه محصول: 968604
موجود

دانلود پاورپوینت سنگ ها

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت سنگ ها

دانلود پاورپوینت  سنگ ها

 

سنگها یکی از قابل مطالعه ترین عناصر طبیعی می باشند که تقریباً برای تمام رشته های علوم مورد استفاده هستند . زیرا اگر این باور را داشته باشیم که عمر سنگ های موجود در کره زمین مساوی پیدایش کره زمین میباشد در این صورت این سنگها شاهد تمام تحولات کره زمینی بوده و بالاخره این سنگها مانند شناسنامه این کره خاکی هستند در این صورت مطالعه این سنگها برای باستان شناسان – فسیل شناسان – معدن شناسان – جغرافی دانان – کشاورزان و خیلی از علوم دیگر جالب میباشد . که هر کدام از این رشته ها نیاز به مطالعه وسیع و طولانی در شناخت سنگ و سایر مختصات آن از دیدگاه های خود را دارند . ولی از نظر مهندسین ساختمان مطالعه در سنگ بسیار اندک بوده و تقریباً رنگ و پایداری آن در مقابل عوامل جوی و همچنین پایداری آن در مقابل سایش و غیره محدود میشود

 

طبقه بندی سنگ

هر رشته از علوم سنگ ها را به طریقه ای دسته بندی مینمایند که بیشتر جوابگوی نیازهای همان رشته باشد برای مهندسین ساختمان دسته بندی سنگ ها در ابتدا به نوع پیدایش و تشکیل شدن آنها محدود میگردد . سنگها به سه گونه تشکیل شده اند  سنگهای آذرین – سنگهای دگرگونی – سنگهای ته نشستی اگر درصد این سنگ ها را در اعماق زمین مطالعه کنیم در حدود 95% سنگ هایی که از عمق 100 متری زمین به پایین قرار دارد از سنگ های آذرین بوده و 5% بقیه سنگ های رسوبی و دگرگونی میباشد ولی در سطح زمین تا آنجا که در دسترس بشر است 75 % سنگها را سنگهای رسوبی و 25% بقیه را سنگهای آذرین و سنگهای دگرگونی تشکیل میدهد.

 

1_ سنگهای آذرین

سنگهای آذرین که به آنها سنگهای آتشفشانی هم میگویند سنگهایی هستند که از سرد شدن مواد گداخته که از قسمت مذاب زمین به بیرون فوران کرده است ایجاد شده .

به طور کلی منشا سنگهای روی زمین آذرین هستند ولی بعضی از این سنگ ها در اثر عوامل جوی و غلطیدن به روی هم خرد شده و این قطعات کوچک به وسیله آب رفت ها زیاد تر گشته و در اثر مرور زمان تحت فشارهای مختلف قرار گرفته و تشکیل سنگهای رسوبی را داده اند . سنگهای آذرین بر حسب نوع سرد شدن به 3 دسته تقسیم میشوند :

 

   1)   سنگهای آذرین درونی : طرز تشکیل آنها بدین طریق میباشد که مواد مذاب داخل هسته مرکز زمین به پوسته زمین نفوذ کرده و در آنجا به کندی و به تدریج سرد شده و تشکیل سنگهای آذرین درونی را داده اند این سنگها بلوری بوده و کریستال های آن مجال تشکیل شدن را داشته است به همین علت کریستال های آن درشت دانه بوده و اندازه آن در حدود میلیمتر میباشد ( بلورین یعنی آنکه مولکول های آن به طور منظم  و طبق قاعده خاص و یکنواختی پهلوی یکدیگر قرار گرفته اند ) مانند گرا نیت GRANIT  و دیوریت DIORIT  .

2)   سنگهای آذرین بیرونی : این سنگها بدین طریق تشکیل شده اند که مواد مذاب درون زمین به بیرون راه پیدا کرده و در مجاورت هوا قرار گرفته و خیلی فوری و سریع سرد شده اند . در این سنگ ها کریستال ها مجال تشکیل شدن نداشته و به شکل خمیری سرد شده اند . در ساختمان این سنگ ها بلور وجود نداشته و یا خیلی کم وجود دارد مانند بازالت BASALT

و.....................

درادامه مباحث زیر بررسی میشود:

سنگهای رسوبی

سنگهاي دگرگوني

سنگهاي ساختماني

استخراج سنگ

برش سنگ

ابعاد سنگ

محلهاي مصرف سنگ

رنگ سنگ

محل مصرف سنگها با توجه به شكل هندسي آن

سختي سنگ

ويژگيهاي سنگهاي ساختماني

 

فایل پاورپوینت 35 اسلایدگرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت تاريخ پلوراليسمشناسه محصول: 965801
موجود

دانلود پاورپوینت تاريخ پلوراليسم

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت تاريخ پلوراليسم

دانلود پاورپوینت  تاريخ پلوراليسم

 

تاريخ پلوراليسم با "عقل سليم" آغاز ميشود. پس از هزاران سال تسلط افکار مذهبي و فلسفي برذهن بشر، عقل سليم

مردم عادي بدون تعصب و پيشداوري هاي  مذهبي و فلسفي،  کثرت گرا ست، يعني شناخت بي غرضانه طبيعت و

جامعه،  دنيا را انبوهي از گوناگوني و بي مانندي پديده هاي منحصر به فرد ميبيند.  فعاليت فکري در اين شناخت اوليه

متوقف نميشود،  و براي فراهم آوردن نياز هاي اوليه،  در برابر خطرات احتمالي،  به جستجو مي پردازد. اجتناب از

اتفاقات نامطلوب نياز به توان پيش بيني مسير آينده پروسه هاي مختلف دارد. اين توان از طريق تشخيص نظم و قاعده

در گوناگوني هاي وقايع جهان حاصل ميشود. شکل بدوي اين فعاليت دماغي در رفتار حيوانات متفکر بشکل "غريزه"

حک شده است،  که از طريق ژنتيک منتقل ميشود.   به همين سان اولين کوشش ها براي آفرينش دانش، از طريق

صرفنظر کردن از جزئيات،  و چشم پوشي از بي قاعده گي ها،  براي دستيابي به قاعده و نظم انجام شد. هراکليد اين

تلاش ذهني را جستجو براي "آنچه در همه چيز مشترک است" ناميده است.

 

در فلسفه،  مونيسم بر پلوراليسم تقدم داشته است، چرا که جستجو براي قاعده ها و اشتراک ها منتج به اصول
گرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت فناوری نانو تکنولوژی و جایگاه ایران در این فناوریشناسه محصول: 965705
موجود

دانلود پاورپوینت فناوری نانو تکنولوژی و جایگاه ایران در این فناوری

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 7000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت فناوری نانو تکنولوژی و جایگاه ایران در این فناوری

دانلود پاورپوینت  فناوری نانو تکنولوژی و جایگاه ایران در این فناوری

 

                                فهرست مطالب

بیان مساله

اهمیت و ضرورت تحقیق

پیشینه ی تحقیق

اهداف تحقیق

نانو تکنولوژی چیست

هدف نانو تکنولوژی

تاریخچه نانو تکنولوژی در جهان

تاریخچه نانو تکنولوژی در ایران

جایگاه ایران در فناوری نانو

دلایل اساسی ضرورت ورود ایران به عرصه ی نانو تکنولوژی

پیامدهای اقتصادی نانو تکنولوژی

پیامدهای اجتماعی نانو تکنولوژی

نتیجه گیری

فهرست منابع   

 

فایل پاورپوینت 52 اسلایدگرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت آشنایی با انواع پنیرشناسه محصول: 965769
موجود

دانلود پاورپوینت آشنایی با انواع پنیر

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت آشنایی با انواع پنیر

دانلود پاورپوینت آشنایی با انواع پنیر

 

تاريخچه اى از پنير:

تاريخ پنير به عهد عتيق مى رسد و اين موضوع محقق است كه كشف پنير به دنبال اهلى كردن چهار پايان شيرده مثل
گرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت آبکاری نقرهشناسه محصول: 931191
موجود

دانلود پاورپوینت آبکاری نقره

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 7000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت آبکاری نقره

دانلود پاورپوینت  آبکاری نقره

 

آبکاری نقره با روش سیانور نقره و آند نقره (بر روی هر نوع فلز و غیر فلز) در دو مرحله ی آستری و رویه با میکرون بالاتر از 5 تا 100 است که بهترین نوع آبکاری نقره در جهان می باشد. محلول های آبکاری نقره عمدتاً شامل سیانور مضاعف پتاسیم و نقره ـ سیانور پتاسیم آزاد یعنی ترکیب نشده و سرانجام کربنات پتاسیم می باشد.

در سال های اخیر، که آبکاری نقره در مهندسی صنایع الکتریکی و الکترونیکی توسعه یافته، توجه آبکاران بیشتر به مسائلی معطوف گشته که در بهبود خواص فیزیکی رسوبات الکترولیتبکی نقره باید موثر باشند. اخیراً، آبکاری نقره بمنظور تهیه رسوبات براق با خواص مشخص که هم در زمینه مهندسی و هم در زمینه تزئینی کاربرد دارد، گسترش پیدا کرده است.

 

روش های آبکاری ـ اکثر فلزاتی که باید از نقره پوشیده شوند، چنانچه توسط محلول های آبکاری نقره متداول، مورد آبکاری واقع شوند، رسوبات حاصل دارای چسبندگی لازم نخواهند بود. لذا، بدواً چنین فلزاتی را در یک حمام، که بطور نسبی مقدار نقره بسیار کمتر و سیانور آزاد زیادتر نسبت به محلول های آبکاری اصلی دارند، مورد آبکاری قرار می دهند تا سطح مورد نظر از ورقه نقره بسیار نازک پوشیده شود.

 

 

فایل پاورپوینت 55 اسلایدگرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود مقاله 2017 الزویر ( ؟Cure or curse: Does downsizing increase the likelihood of bankruptcy)شناسه محصول: 931195
موجود

دانلود مقاله 2017 الزویر ( ؟Cure or curse: Does downsizing increase the likelihood of bankruptcy)

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 55000تومان

برچسب ها :

دانلود مقاله 2017 الزویر ( ؟Cure or curse: Does downsizing increase the likelihood of bankruptcy)

دانلود مقاله 2017 الزویر ( ؟Cure or curse: Does downsizing increase the likelihood of bankruptcy)

abstract 
 
Downsizing is a common organizational practice, yet research on the outcomesof downsizing has produced mixedfindings

To contribute

to

 

 this debate,we use an organizational change perspective to investigate whether the large-scalechanges inherent in downsizing setfirms on anegative path that is difficult to overcome and ultimately increases the likelihood of bankruptcy.Additionally,we investigate what factors,if any,can mitigate this likelihood.To do so,we build on the resource-based view to suggest that valuable resources can reduce the likelihood that downsizing will lead to bankruptcy. We find support for our theorizing across a sample of publicly traded firms. Our findings suggest that downsizing firms are significantly more likely to declare bankruptcy than firms that do not engage in downsizing and that intangible resources help to mitigate this likelihood. We do not,however,find support for the role of physical and financial resources in preventing bankruptcy. .


 

چکیده:

کوچک­سازی یک فعالیت سازمانی رایج است، با این حال پژوهش در مورد دست­اوردهای کوچک­سازی، یافته­های مرکبی را ارائه کرده­است. برای اینکه در این مباحثه سهمی داشته باشیم، دیدگاه تغییر سازمانی را برای بررسی این مسئله به کار گرفتیم: آیا تغییراتی در سطوح بزرگ، که در ذات خود کوچک­سازی است، شرکت­ها را در یک مسیر منفی قرار می­دهد؟ مسیری  که غلبه بر آن دشوار است و در نهایت احتمال ورشکستگی را افزایش می­دهد. به علاوه، ما بررسی کردیم چه عواملی، حتی یک عامل، در صورت وجود می­تواند باعث کاهش چنین احتمالاتی شود. به همین منطور، دیدگاهی مبتنی بر منابع ایجاد کردیم تا به این ترتیب منابع ارزشمندی را پیشنهاد دهیم که می­توانند باعث کاهش احتمال کوچک­سازی منجر به ورشکستگی شوند. ما برای تئوری­پردازی­ها خود در بین نمونه­های چاپ شده شرکت­های بازرگانی پشتیبانی­هایی یافتیم. بر اساس یافته­های ما، احتمال اعلام ورزشکستگی شرکت­های در حال کوچک­سازی به صورت قابل توجهی بیشتر از احتمال ورشکستگی سایر شرکت­هاست. و منابع ناملموس به کاهش این احتمال کمک می­کنند. گرچه، ما هیچ گونه پشتیانی برای نقش منابع فیزیکی و مالی در پیشگیری از ورشکستگی نیافتیم.گرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پروژه معماری میدان توپخانهشناسه محصول: 930372
موجود

دانلود پروژه معماری میدان توپخانه

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

دانلود پروژه معماری میدان توپخانه

دانلود پروژه معماری میدان توپخانه

دانلود پروژه معماری میدان توپخانه در28 اسلاید پاورپوینت

 

 

 

 

 

 

معرفی

میدان امام خمینی (ره) که پیش از انقلاب اسلامی با نام‌های «میدان توپخانه» و «میدان سپه» شناخته می‌شد، نام یک میدان تاریخی در مرکز شهر تهران است که در دوران حکومت ناصرالدین شاه قاجار ساخته شده است. این میدان به دستور امیرکبیر در سال ۱۲۸۴ ساخته شد و مردم ایران از همان زمان شاهد وقایع تاریخی زیادی در آن بوده‌اند. وقایعی مثل تجمع‌های اعتراضی و اعدام بعضی از محکومان بوده‌اند. از جمله تجمع‌های مهم انجام شده در این میدان می‌توان به تجمع طرفداران ملی شدن صنعت نفت در این میدان اشاره کرد..........................................

 

 

 

دانلود پروژه معماری میدان توپخانه,میدان توپخانه درتهران

 گرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت اعداد مقدسشناسه محصول: 927989
موجود

دانلود پاورپوینت اعداد مقدس

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت اعداد مقدس

دانلود پاورپوینت  اعداد مقدس

 

مقدمه

در فرهنگ دهخدا مقدس ؛ پاک پاکيزه و منزه معنا شده است . پس همين ابتداي سخن بهتر است از واژه ي «اعداد ويژه» استفاده کنم که گويا تر است . برخي از اين اعداد ويژه معناي خاصي را همراه و در ذات خود دارند مثلا عدد «1»  يکتا و واحد است و نمايانگر يکتايي حضرت حق است .

بعضي از اعداد مثل 100 يا 1000ديگر يک عدد مشخص نيستند ؛ از هر عدد ديگر بزرگترند:

«من مست و تو ديوانه ما را که برد خانه

100بار تو راگفتم کم خور 2- 3 پيمانه »

« نه سبوي او بديدم نه ز ساغرش چشيدم

که 1000موج باده به دماغ من بر آمد »

برخي اعداد هميشه شيرينند مثل عدد 20 که در واقع نمره ي 20 است و هيچ عدد ديگري جايش را نمي گيرد 100 و يا حروفي مثل A .تنها  20 است که هميشه شيرين است  و افتخار آفرين.

بعضي اعداد تنها نزد گروهي خاص ويژگي دارند ؛ مثلا عدد 10 براي فوتباليست ها مخصوص است ومحبوب. هميشه بهترين بازيکن ها با پيراهن شماره 10  بازي کرده ومي کنند مثل پله و رونالدينهو ي برزيلي، مارادوناي آرژانتيني وعلي دايي ايراني.

 

بعضي اعداد معاني متفاوت دارند، عدد 40 در عرفان چله نشيني است و تحمل رياضت تا رسيدن به پختگي:

« سي پاره به کف در چله شدي           سي پاره منم ترک چله کن »

 در جايي ديگر چل چلي مي شود تا پوششي باشد براي انجام هر کاري که عقده ي انجام ندادنش بر دل مانده است.

و يا عدد 7 در عرفان هفت آسمان و هفت شهر عشق:

«7 آسمان را بردرم واز 7 دريا بگذرم

چون دلبرانه بنگري در جان سرگردان من »

 در مراسم ديني  7 بار طواف خانه کعبه ؛ 7 بار سعي بين صفا ومروه، پرتاب 7 سنگ به نماد شيطان.

و در زندگي روزمره  هفته مي شود و انتظار براي پايان 6 روز کار و تلاش و ساختن خاطراتي تلخ و يا شيرين در روز 7 ام.

خاطرات، بسياري از اعداد هم بدليل به دنبال داشتن خاطرات، ويژه مي شوند براي يک فرد بخصوص و يا افرادي که وجوه مشترک دارند ؛ مثلا براي من عدد 469 که اسم يک پيتزا فروشي است در خيابان وليعصر تهران که نسبتا زياد به آنجا رفته ام، همراه خود دنيايي از خاطرات تلخ و  شيرين را دارد شايد براي خيلي هاي ديگر هم که از اين مکان بخصوص خاطراتي دارند، همين طور باشد ؛ ديگر 469 عدد نيست مفهومي ديگر است  يا عدد 18 و6 برايم خيلي ويژه و در ذهنم جاي خاصي دارد. وقتي به مناسبت 800 مين سال مولانا قطعه اي مي سرودم خيلي دلم مي خواست اين عدد را در شعرم بياورم ؛ به جستجو رفتم و در يافتم که 18 نزد مولويه عدد خاصي است و نمايانگر 18 عالم است و 18 بيت اول مثنوي نيز به همين اشاره دارد و 6 نيز 6 دفتر مثنوي و نشان 6 راه ارتباط از جهان درون به دنياي بيرون است.

« 18 آوردي ز 6 دفتر برون با خط خود      بر نشان 18 عالم عرضه بر دستان تو»

اعداد در اساطير و اديان

«اعداد» یکی از جلوه های«نماد» است که از هزاران سال پیش تاکنون پیچیدگی های معنایی ویژه ای به خود گرفته است.

ایرانی ها، سومری ها، مصری ها، ژاپنی ها، چینی ها، هندی ها، یونانی ها، مسیحی ها، بودایی ها، مسلمانان، عبرانی ها و بسیاری دیگر از اقوام و ادیان کهن، با «اعداد» برخوردی نمادین داشته اند. نماد، در معنایی ساده، جانشین رمزآلود یک مفهوم و تصویر است که به صورت ناخودآگاه درک می شود، ژان شوالیه، اسطوره شناس، در مقدمه کتاب «فرهنگ نمادها» که به طور مبسوط به مفهوم نماد پرداخته و آورده است: نماد بسی بیش از یک علامت ساده است؛ نماد در ورای معنی جای دارد و تفسیری مختص به خود دارد که لازمه این تفسیر دارا بودن نوعی قریحه است. نماد سرشار است از تاثیرگذاری و پویایی.

 

فایل پاورپوینت 38 اسلایدگرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت انارشناسه محصول: 927939
موجود

دانلود پاورپوینت انار

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت انار

دانلود پاورپوینت انار

 

تاريخچه، خاستگاه و پراكندگي باغ‌هاي انار:

•انار، درخت يا درختچه‌اي است كه در مناطق نيمه گرمسيري و مديترانه‌اي مي‌رويد و در اصطلاح محلي به انار، نار
گرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت ريزپردازنده(تراشه PIC)شناسه محصول: 927975
موجود

دانلود پاورپوینت ريزپردازنده(تراشه PIC)

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت ريزپردازنده(تراشه PIC)

دانلود پاورپوینت  ريزپردازنده(تراشه PIC)

 

مقدمه

با توجه به اهميت و گسترش روزافزون كاربردهاي ميكروكنترلرها و محدوديت هايي كه ميكروكنترلرهاي خانواده ي MCS51 ايجاد مي كرد،شركت  Microchipنسل جديدي از ميكروكنترلرها به عنوان PIC به بازار عرضه كرد.با توجه به قابليت بسيار زياد اين ميكروكنترلرها،به سرعت مورد استقبال قرار گرفت وتحول بزرگي در استفاده از ميكروكنترلرها ايجاد كرد.
گرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .

دانلود پاورپوینت استفاده از فشارهای بالای هیدرو استاتیک بر روی مخمر و درصنایع غذاییشناسه محصول: 927594
موجود

دانلود پاورپوینت استفاده از فشارهای بالای هیدرو استاتیک بر روی مخمر و درصنایع غذایی

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6500تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت استفاده از فشارهای بالای هیدرو استاتیک بر روی مخمر و درصنایع غذایی

دانلود پاورپوینت  استفاده از فشارهای بالای هیدرو استاتیک بر روی مخمر و درصنایع غذایی

 

اثر فشار ايزو استاتيك بالا برفعاليتهاي متابوليكي و ريخت شناسي مخمر
(Saccharomyces cerevisiae)

 

 

دانلود پاورپوینت نانو تکنولوژیشناسه محصول: 927603
موجود

دانلود پاورپوینت نانو تکنولوژی

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت نانو تکنولوژی

دانلود پاورپوینت  نانو تکنولوژی

 

مقدمه

فناوري نانو يكي از مدرنترين فناوري هاي روز دنياست كه داراي خصوصياتي منحصر به فرد با كاربردهايي در تمام زمينه هاي علم و فناوري است. همين كاربردهاي وسيع فناوري نانو كه از آن به عنوان ويژگي بين رشته اي بودن (cross science) فناوري نانو ياد مي شود,عامل مهمي در فراگير شدن اين پديده جديد است. از طرفي توجه روزافزون بشر به اين فناوري فقط ناشي از تازگي آن و كنجكاوي بشر براي دانستن آنچه نمي داند نيست , بلكه به دليل قابليت ويژه اي است كه اين فناوري پيش روي انسان قرار ميدهد و دستيابي به آنها جز از اين راه ممكن نيست.

فناوري نانو يعني بررسي مواد در ابعاد اتمي يا ملكولي و يا بررسي مواد در مقياس يك ميليارديم آن. اين ساده ترين و عاميانه ترين تعريفي است كه مي توان از فناوري نانو ارائه داد. يك نانو متر يك ميليارديم متر است . اين عدد يك هشتاد هزارم قطر موي انسان و يا 10 برابر قطر يك اتم هيدروژن است.

نانوتکنولوژی توصيف همه جانبه فعاليتها و تلاشهايي است كه با دست بردن در اساسي ترين جزء مـاده (اتم ها) باعث مي شود تا به خواص خارق العاده اي دست يابيم؛ چرا كه اگر مواد به كوچكترين ابعـادشان (اتم ها يا ملكولها) شكسته شوندمي توانيم خصوصيات بنياديشان را تغيير دهيم و آنها را به ماده اي تبديـل كنيم كه در حالت عادي تهيه و توليد آنها به هيچ عنوان امكان پذير نيست.

 

اهميت و ضرورت فناوري نانو

 

دانلود پاورپوینت تجزیه و تحلیل اسلم دانک در بسکتبالشناسه محصول: 907787
موجود

دانلود پاورپوینت تجزیه و تحلیل اسلم دانک در بسکتبال

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

دانلود پاورپوینت تجزیه و تحلیل اسلم دانک در بسکتبال

دانلود پاورپوینت تجزیه و تحلیل اسلم دانک در بسکتبال

 

 

 

 

 

فاز اول

Phase 1-1

Phase 1-2

Phase 1-3

 

فاز دوم

Phase 2-1

Phase 2-2

Phase 2-3

 

فاز سوم

Phase 3-1

Phase 3-2

Phase 3-3

 

فاز چهارم

Phase 4-1

Phase 4-2

Phase 4-3

 

فاز پنجم

Phase 5-1

Phase 5-2

Phase 5-3

 

فاز ششم

Phase 6-1

Phase 6-2

Phase 6-3

 

فاز هفتم

Phase 7-1

Phase 7-2

Phase 7-3

 

فاز هشتم

Phase 8-1

Phase 8-2

Phase 8-3

Phase 8-4

 

 

Phase 1-1

مفصل درگیر:شانه راست    حرکت:FLEX      انقباض:CON       سطح:OBL       محور:OBL      اهرم:3

عضلات درگیر:

بخش قدامی دلتوئید، بخش ترقوه ای سینه ای بزرگ، غرابی بازویی، سر کوتاه دوسر

 

 

 

فایل پاورپوینت به صورت جدولی در 34 اسلاید تهیه شده است.گرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
نگار سل .
logo-samandehi